vesti24.mk

Tag : Лас Вегас

ЗАБАВА

Монахињите нема да одговараат за проневерените половина милион долари за коцкање во Лас Вегас

admin
Двете монахињи од католичко училиште во Калифорнија, кои признаа дека проневерале околу 500.000 долари за коцкање во Лас Вегас, нема да одговараат за стореното дело....
ЉУБОВ И СЕКС

Во Лас Вегас се одржа саемот за порнографија, а познатиот јутјубер ги допираше девојките

Ferad Aruc
Јутјуберот Рубен Сол е редовен посетител на саемите за порнографија. Секоја година тој снима неколку видео клипови од саемот за порнографија во Лас Вегас. Секако,...
СВЕТ

Објавени нови страшни снимки од апартманот на смртта во Лас Вегас: Монструмот планирал уште поголем масакр, пронајдено мистериозно сино црево

Ferad Aruc
На компјутерот на 64-годишниот Стивен Педок, масовен убиец кој во Лас Вегас убил 58 луѓе, пронајдени биле неколку стотини снимки од детска порнографија и “вознемирувачка...
ВЕСТИ СВЕТ

Девојка го сними масакрот во Лас Вегас, а се слушаат два истрела од различни места

admin
Новото видео што излезе во јавност докажува дека двајца напаѓачи пукале истовремено за време на масакрот што се случи во Лас Вегас истовремено негирајќи ги...