vesti24.mk

Tag : лајкови

ЗАБАВА ТЕХНОЛОГИЈА

Фејсбук сака да го сокрие бројот на „лајкови“

admin
Истражувачи на апликации пронашле во Андроид Фејсбук – код опција, која ги сокрива бројот на лајкови, баш како што тоа планира да го направи Инстаграм....