vesti24.mk

Tag : ла верита

ВЕСТИ

ПРИРАЧНИК НА КРИМИНАЛИТЕ НА ЗАЕВ: „Ла Верита“ во првиот дел донесува бркање од работа, невидена тортура, како Заеви „победуваа“ во Струмица (ФОТО)

admin
„Осомничените Зоран Заев, роден на 08.10.1974 година во Струмица со место на живеење на ул. „Младинска“ бр… Струмица, Вице Заев роден на ….година во Струмица...
ВЕСТИ

НА РЕКЕТОТ МУ НЕМА КРАЈ: „Македонија ја тресе политички земјотрес, јавноста се прашува зошто Могерини молчи, ЕУ веднаш да реагира“

admin
По изнудувањето Рекет што овие денови го тресе Скопје целата Европска Унија е на нозе, а вчера германскиот делегат Дорис Пак побара да интервенира Европската...