vesti24.mk

Tag : Леброн Џејмс

ВЕСТИ СВЕТ СПОРТ

Меланија застана во одбрана на Леброн Џејмс, откако Трамп упати навреди кон кошаркарот

Ferad Aruc
Првата дама на САД, Меланија Трамп, застана во одбрана на познатиот НБА кошаркар, Леброн Џејмс, откако нејзиниот сопруг, американскиот претседател, Доналд Трамп, на Твитер упати...
Uncategorized

Леброн Џејмс најдобриот стрелец во историјата на НБА

admin
Леброн Џејмс, ѕвездата на Кливленд Кавалиерс, од Американската (НБА) лига стана најдобар стрелец во историјата на НБА Плеј-офс. Леброн Џејмс, ѕвездата на Кливленд Кавалиерс, од Американската (НБА)...