vesti24.mk

Tag : легализација

ЗАБАВА

Симпсонови пак предвидоа: Пред 13 години беше само нивна епизода, денес е реалност (ВИДЕО)

admin
Анимираната серија „Симпсонови“ продолжува со бизарните предвидувања на настани. Откако предвидоа дека Доналд Трамп ќе стане американски претседател, дека ќе се појави паметен часовник, дека...