vesti24.mk

Tag : Легија

БАЛКАН

Легија направи хаос во судницата, урлаше на судиите: Ме за*****те 17 години!

Ferad Aruc
Милорад Улемек Легија кому му е суди поради сомнение дека го организирал вооружениот бунт на Единицата за специјални операции во 2001 година, вчера пред Специјалниот...