vesti24.mk

Tag : легнување

ЗАБАВА

Не се „бабини деветини“ – Зошто никогаш не треба да си легнувате лути и нервозни?

admin
Сите ние сме почувствувале гнев, а и сите сме си легнале гневни. Но, изгледа дека ова е едно од најлошите нешта што можеме да си...