vesti24.mk

Tag : Лего коцки

ЗАБАВА

На момче со аутизам му биле потребни 700 часа и 56.000 коцки да го направи ова ремек-дело, ќе ве воодушеви (ФОТО)

admin
И покрај тоа што поминаа стотици години од потонувањето на „Титаник“, многумина од нас многу добро ја познаваат трагичната приказна, најмногу заради истоимениот филм на...