vesti24.mk

Tag : лед светла

ЗАБАВА МОДА

Збогум за големиот женски проблем: Оваа чанта свети во темница, дамите воодушевени

admin
Дизајнерите на женските чанти секогаш пред себе имаат тешка задача бидејќи мора да создадат нешто кое ќе изгледа убаво, но воедно ќе биде и функционално....