vesti24.mk

Tag : лед

ЗАБАВА

Ефикасно: Погледнете како да го одмрзнете ветробранското стакло за 1 минута (ВИДЕО)

admin
Чистењето на ледот од ветробранското стакло на автомобилот знае да биде една од најдосадните работи во зима. Сепак постои едноставен начин да се победи истиот....