vesti24.mk

Tag : лекарска комора на македонија

ВЕСТИ

Лекарската комора на Македонија најостро го осудува нападот на доктор во Тетовската болница

admin
Лекарската комора на Македонија најостро го осудува последниот инцидент во Клиничка болница во Тетово. Во претпладневните часови денеска родител на пациент нападна и со удари...