vesti24.mk

Tag : лекот против рак

Uncategorized

Нова надеж во лекот против рак

admin
Супстанцијата која беше составена во лабораториите во Турција покажа голем и ефикасен антиканцероген ефект. Патентирано хемиското соединение против ракот на дебелото црево кое беше усовршено во...