vesti24.mk

Tag : Леонардо ДиКаприо

ЖИВОТ

43-годишниот Леонардо Дикаприо во врска со 21-годишната девојка

Ferad Aruc
Врската на Леонардо Дикаприо и Камила Морони станува сè посериозна и тој редовно се дружи со нејзините најблиски. 43-годишниот актер многу често е фотографиран со...
ЗАБАВА

(ВИДЕО) Дали е ова најубавата жена на светот – По неа лудува целиот свет

admin
26-годишната Мадалина Генеа е жена која поседува неверојатна убавина. Доаѓа од Романија и работи како актерка и модел. Всушност, важи за една од најбараните модели...