vesti24.mk

Tag : леонардо ди каприо

Uncategorized

ШУТНА УШТЕ ЕДНА МАНЕКЕНКА: Леонардо ди Каприо ѝ раскина на преубавата Нина Агдал (ФОТО)

admin
Не е ни прва ни последна. Очигледно шармантниот холивудски актер Леонардо ди Каприо има чудно „хоби“ – да им раскинува на најубавите жени на светот....
Uncategorized

Бред Пит во својата прва фотосесија за списание по разводот со …

admin
Поминаа повеќе од седум месеци откако беше објавена веста дека златната двојка на Холивуд се разведува. По тешкиот период поминат подалеку од очите јавноста, Бред...