vesti24.mk

Tag : Лео Бланко

ЗАБАВА

Потрошил цело богатство за да личи на Мајкл Џексон: Погледнете како изгледа ова момче денес (ФОТО)

admin
За што повеќе да личи на покојниот крал на поп музиката, Мајкл Џексон, 22-годишниот Аргентинец, Лео Бланко минал низ серија тешки и скапи операции на...