vesti24.mk

Tag : лесковац

ЗАБАВА

Не носел кацига, па полицијата му пиша казна: Моторџијата збесна, нема да верувате што направи (ВИДЕО)

admin
Жител од Лесковац, изреволтиран од наводното изживувачко однесување на сообраќајниот полицаец кој му пишал казна за неносење на кацига додека управува со мотор, се изнервирал...