vesti24.mk

Tag : летачки пентхаус

Uncategorized

Ѕирнете во најголемиот приватен авион, познат како летачки пентхаус

admin
Вообичаено Boeing 787 Dreamliner авионите служат како комерцијални летала за пренесување на 240 до 335 патници, но еден Dreamliner е резервиран само за 30 луѓе...