vesti24.mk

Tag : лета

ЗАБАВА

Американската полиција во потрага по „Супермен“, пилоти пријавиле човек што лета! (ВИДЕО)

admin
Американската полиција го испитува случајот со летечкиот човек, кого пилотите кои слетаа на аеродромот во Лос Анџелес објавија дека го виделе на надморска височина од...