vesti24.mk

Tag : летен рецепт

ЗАБАВА

Вкусен и лесен рецепт за летото- неодолива пита со спанаќ!

admin
Нежните фиданки на младиот спанаќ искористете ги за приготвување вкусни домашни пити. Во комбинација со свиленкасто тесто и сирење, тоа ќе биде вистинско гурманско задоволство....