vesti24.mk

Tag : летечки змеј

ЗАБАВА

ВИДЕО: Ќе ви се заледи крвта – Летечки змеј крена 3 годишно девојче во воздух

admin
Тригодишно девојче е живо и здраво откако во воздух било кренато од голем летечки змеј за време на меѓународен фестивал во Тавјан. На видео снимката...