vesti24.mk

Tag : летни фризури

ЗАБАВА

ВИДЕО: Хит фризури за ова лето!

admin
Прекрасна црвенокоса фејсбук профилот објави видео од неверојатни трансформации со косата. Сметаме дека токму нејзините идеи ќе ви дадат инспирација за на плажа или пак...