vesti24.mk

Tag : Летонија

Uncategorized ВЕСТИ СВЕТ

Пожарникар спасил маж кој скокнал од четврти спрат, нема да верувата како ја фатил (ВИДЕО)

admin
На Фејсбук е објавено драматично видео од спасувачка акција во Летонија. Тамошните пожарникари и надлежните служби добиле повик за спасување маж, кој се подготвувал да...