vesti24.mk

Tag : летувај во македонија

ВЕСТИ

Стојаноска ги повика сите да летуваат во Македонија: Сега е време прво самите на себе да си помогнеме и да ги поддржиме нашите економски субјекти

admin
Дафина Стојаноска од ВМРО-ДПМНЕ преку видео порака на својот Фејсбук профил ги повика сите да летуваат во Македонија. -Нашето македонско не е ништо помалку вредно...