vesti24.mk

Tag : лешници

ЗАБАВА

Никогаш повеќе нема да купите Нутела: Направете сами вкусен крем од лешници и чоколадо

admin
Пробајте го рецептот за вкусен крем од лешници и чоколадо. Потребно ви е: 300 мл слатка павлака 2 пакетчиња ванилин шеќер Неколку капки ванила 200...