vesti24.mk

Tag : лејди гага

ЗАБАВА

ФОТО: Нова бубачка го доби името Лејди Гага

admin
Необичниот, „шарен“ и разнолик стил на поп-пејачката Лејди Гага ги поттикна научниците еден новооткриен вид инсекти да го именуваат по неа. Се работи за бубачката kaikaia...
ЗАБАВА

Лејди Гага на почетокот на 2018-та година ги израдувала фановите со голиот задник и ги покажала најскришните тетоважи

Ferad Aruc
Пејачката со разголена фотографија ги израдувала своите фанови на самиот почеток на 2018-тата година. Лејди Гага влегла во 2018-тата година разголена, барем ако го земеме...