vesti24.mk

Tag : лејди ди

ЗАБАВА

ФОТО: „Фордот“ на принцезата Дајана продаден за 61.000 евра

admin
„Форд ескортот“ што некогаш ѝ припаѓал на Дајана, принцезата од Велс, беше продаден на аукција во Велика Британија вчера, за нешто повеќе од 61.000 евра....