vesti24.mk

Tag : Лејн Пирс

ЗАБАВА

Мајка на три деца дознала дека го победила ракот, а истиот ден врескаше од среќа поради друга вест

admin
Лејн Пирс (55) работи во перална за облека и е мајка на три деца, а неодамна најверојатно го имала најсреќниот ден во својот живот. Британскиот...