vesti24.mk

Tag : леќа

ЗАБАВА

Леќата помага при многу заболувања, дознајте за што може да ја користите

admin
Леќата како стара култура, ја знаеле античките Грци, Римјаните и Египќаните, на кои што им била важен извор на храна. Во наколните населби по швајцарските...