vesti24.mk

Tag : Ле Де Сиене

Uncategorized

Ирина Шајк одлучи да ја покаже својата природна убавина ( ФОТО )

admin
Ирина Шајк и Бредли Купер пред еден месец стана родители на девојчето Ле Де Сиене, но за време на викендод Ирина и Бредли одвоија време...