vesti24.mk

Tag : Ле Монд сур Мажур

ЗАБАВА

Најскапиот парфем на светот чини 1,5 милиони долари

admin
Францускиот бренд „Мореал Париз“ неодамна го претстави најскапиот парфем на светот – „Ле Монд сур Мажур“, префинет мирис во шише полуксузно од кое било претходно....