vesti24.mk

Tag : либан

ВЕСТИ

МНР со важна информација за македонските државјани кои се наоѓаат во Либан

admin
Во врска со вчерашната експлозија во Бејрут, која што однесе повеќе од 100 животи и разори делови од градот, Министерството за надворешни работи информира дека...
ЗАБАВА

Со млади и згодни полицајки оваа земја ќе привлекува туристи: Кога ќе им ги видите униформите ќе посакате да ви пишат казна (ВИДЕО)

admin
Либанските власти за оваа летна сезона подготвија посебна униформа за атрактивните полицајки. Тие во куси и тесни панталони и припиени маички го регулираат сообраќајот со...