vesti24.mk

Tag : либидо

ЗАБАВА

Намирници кои го зголемуваат либидото

admin
Некои секојдневни продукти служат за подобрување на циркулацијата, намалување на стресот, ослободување на серотонин – хормонот на среќа, но ја зголемуваат и желбата за секс....