vesti24.mk

Tag : ливче

ЗАБАВА

Вака се игра спортска прогноза: Со уплата од 2.000 денари Штипјанец добил фантастична цифра

admin
Одлично одигран тикет викендов на играч на Моцарт од Штип, со уплата од 2000 денари му донесе фантастична добивка од 827.007,00 денари. Потенцијалната исплата е...
ЗАБАВА

Девојка објави добитно ливче од обложувалница, па некој ги подигна парите наместо неа

admin
Полицијата од Умаг примила пријава од 27-годишна девојка која тврди дека е измамена за неколку стотини куни. На 17-ти јануари, откако дознала дека нејзиното уплатено...