vesti24.mk

Tag : Лигата на шампионите

Uncategorized СПОРТ

Продолжуваат натпреварите во Лигата на шампионите

admin
По дваесет дневна пауза, продолжуваат натпреварите во елитната фудбалска Лига на шампиони. Денеска на програмата се осум средби, од претпоследното 5.коло, во сегментот на групи...