vesti24.mk

Tag : лига на шампиони 2017

Uncategorized

(ФОТО) Спремен е двокатниот автобус за европскиот шампион

admin
  Брендирани во знакот и боите на ракометниот клуб Вардар два автобуси се подготвени за дочекот на европските шампиони. По слетувањето на Александар Велики” во...
Uncategorized

Реал на чекор до финале.. 3-0 ВИДЕО:

admin
Фудбалерите на Реал Мадрид во првиот полуфинален натпревар во Лигата на шампионите, на својот „Сантијаго Бернабеу“ славеа победа против Атлетико Мадрид со 3-0 (1-0) и...