vesti24.mk

Tag : лиде лиде

ЗАБАВА

Лиде Лиде му посвети песна на Филипче: „Гo чeкaм вo кaда мокpa кo cиpeнa, дojди ти кај дaдa нoќвa co сиpeна“ (ВИДЕО)

admin
Лидија Гиновска стана популарна во април минатата година кога преку Фејсбук му упати покана на министерот за здравство Венко Филипче дека гори од желба да...