vesti24.mk

Tag : лижавче

ЗАБАВА

Едно лижавче меѓу сладоледите: Сите се нервираат, а ретко кој може да го најде (ФОТО)

admin
Во новата загатка која ја објавил уметникот Дудолф, од луѓето се бара да го најдат лижавчето кое е сокриено помеѓу изобилието од сладолед. Повеќе од...