vesti24.mk

Tag : Лизгање

ЖИВОТ

Среде настап на ЗОИ и се скина фустанот, но цел свет зборува за тоа што таа го направила (Видео)

Ferad Aruc
Јужнокорејската лизгачка Јура Мин била голема надеж на домаќините на Зимските олимписки игри кои се одржуваат оваа година во Пјонгчанг. Но, нејзиниот сон бил уништен...