vesti24.mk

Tag : Лили Колинс

Uncategorized

Неговите модели ги носат Ким Кардашијан, Бијонси и Кендал Џенер – Македонскиот дизајнер Тони Матичевски го освојува светскиот пазар!

admin
Тони Матичевски е еден од најпознатите модни дизајнери со македонско потекло. Во 1999 година го создава својот бренд „Матичевски“ и успева да влезе во кремот...