vesti24.mk

Tag : лили оконел

ЗАБАВА

Млада девојка отишла на лекар мислејќи дека е настината, а таму и кажале дека ќе почина за половина час (ФОТО)

admin
23 годишната Австралијанка Лили Оконел од Сиднеј, отишла во болница мислејќи дека има грип, а потоа се шокирала кога лекарите и кажале дека само минути...