vesti24.mk

Tag : лилјана петробиќ

СВЕТ

Менаџерката на Тоше ја отвори душата за хрватските медиуми: Немам потреба да бидам видена на гробот

Ferad Aruc
За Лилјана Петровиќ, менаџерката на Тоше Проески, 16 октомври засекогаш ќе биде синоним за болка. Таа ноќ, Тоше го загуби животот во сообраќајна несреќа. По...