vesti24.mk

Tag : линдзи

ЗАБАВА

На прв поглед изгледа како сосем обична девојка: Но почекајте да стане, нема да можете да им верувате на очите (ФОТО+ВИДЕО)

admin
27 годишната Линдзи сигурно е една од највисоките девојки на светот. Таа е висока 206 сантиметри. Признава дека луѓе често ја прашуваат што јаде, дури...