vesti24.mk

Tag : Линдита албаниа

Uncategorized

Неверојатна трансформација:Евровизиската преставничка на Албанија ослабе 70 кг ( ФОТО ВИДЕО )

admin
Неверојатна трансформација:Евровизиската преставничка на Албанија ослабе 70 кг и се дружеше со Бекстрит Бојс и Стиви Вондер. Линдита која оваа година ја преставува Албанија на...