vesti24.mk

Tag : липковско

ВЕСТИ

Во липковско уапсен мигрант кој со неколкумина нападнал друга група мигранти

admin
Мигранти нападнале друга група мигранти, а едниот од од нив е уапсен во липковско Лојане, соопшти денеска СВР Куманово. Според полицијата, една група физички нападнала...