vesti24.mk

Tag : Лиса Елптон

ЗАБАВА

(ФОТО) Целосно голи гради, целулит и сало: Таа е познато ТВ лице, а ја „уловија“ во скандалозно издание!

admin
Таа стана позната по учеството во „Големиот брат“, а поради своите испади во јавноста последниве неколку дена е мета на критика. Лиса Елптон е позната...