vesti24.mk

Tag : лисичани

ВЕСТИ

Лисичани револтирани: Условите во о.у. „Димитар Македонски“ мизерни, власта не мрднува со прст (ВИДЕО)

admin
Со новиот ребаланс на буџетот Владата одлучи средствата за рekонструкција на основните училишта да се нaмалат за 43 проценти. Ваквата одлука пpeдизвика peволт кај жителите...