vesti24.mk

Tag : Лисичe

ВЕСТИ МАКЕДОНИЈА

Голем пожар во населба Лисиче- горат неколку куќи

admin
Голем пожар вечерва избувнал во скопската населба Лисиче. Според првичните информации, зафатени се неколку куќи во близина на трговскиот центар. Противпожарните екипи се на терен...