vesti24.mk

Tag : ловец

ЗАБАВА

„Убив цело семејство“: Ловџија се пофали со својот плен, па стана мета на жестоки осуди

admin
Членот на Комисијата за рибарство и дивеч во американската држава Ајдахо, Блејк Фишер, предизвика ужас на социјалните мрежи и во јавноста со објавените фотографии од...