vesti24.mk

Tag : ловоров лист

ЗАБАВА

ЗЕМЕТЕ 1 ЛОВОРОВ ЛИСТ И НАПРАВЕТЕ ГО ОВА: Ослободете се од несреќата, негативната енергија и злите намери на другите еднаш засекогаш!

admin
Ловоровите лисја, покрај тоа што се прекрасна декорација во кујната, служат и за духовна заштита на домот Ловорот долго време се смета за симбол на...