vesti24.mk

Tag : ловџии

ВЕСТИ

Ловџии имате ли човечност и хуманост: Застрелан орел со сачмарка и растргнат помеѓу две дрва (ФОТО)

admin
На Фејсбук се појавија фотографии на кои бурно реагираа корисниците на оваа социјална мрежа. Станува збор за застрелан орел со сачмарка, а усмртениот плен бил...